/13./ Milí NEVOLIČI

Autor: Jozef Rybár | 28.1.2020 o 7:30 | Karma článku: 3,56 | Prečítané:  158x

Chcel som ukázať ostatným opozičným politikom a stranám, že Demokratická strana je tu a oslovuje skupinu cca 1 800 000 NEVOLIČOV.

Dnes som zažil zmenu počasia, akú už dlho nie. U nás v Devínskej Novej Vsi svietilo o jedenástej slniečko, teplomer na slnku na balkóne ukazoval sedemnásť stupňov. Načo mi budú rukavice, opýtal som sa sám seba. Nuž nechal som ich doma. Prešiel som cez Patrónku pod Hlavnú stanicu a vošiel som do úplne iného sveta. Mínus dva stupne, hmla, vlhko, jednoducho odporne.

Prešiel som Štefánku, Poštovú, Obchodnú a vybral som sa k parlamentu. Dnes boli poslanci dochvílni. Bolo presne 13.00 hod. a po chodbách behalo len zopár oneskorencov. Chcel som podporiť poslancov za Demokratickú stranu, tak som sa takmer hodinku presúšal pred parlamentom v bunde Demokratickej strany a výzvou pre NEVOLIČOV. Chcel som ukázať ostatným opozičným politikom a stranám, že Demokratická strana je tu a oslovuje skupinu cca 1 800 000 NEVOLIČOV. Aby nedelili medzi sebou kožu medveďa, ktorý ešte behá po lese /vládne posty/. Nato sú tu všetci registrovaní voliči Slovenskej republiky a nie vedenia politických partají, ktorí nemajú ani šajnu, ako vo voľbách dopadnú.

Milí NEVOLIČI, dúfam, že minimálne v množstve 1 500 000 prídete po dvanástich rokoch voliť, že dáte hlas opozičným stranám, hlavne Demokratickej strane, ktorá splnila všetky vaše očakávania, ktoré ste požadovali na kandidátov parlamentu. Aby ste jasne odkázali vládnym politikom ale aj politikom neofašistov a niektorým opozičníkom, že o zložení parlamentu rozhodujete vy, registrovaní voliči. Nie "Ústredné výbory" politických strán. 

NEVOLIČI, všetko je vo vašich rukách a vo vašich hlavách. Nepôjdete voliť, všetko zostane po starom. Naberete odvahu, prenesiete zodpovednosť za vládu na iné strany, dožijete sa demokratickej vlády, demokratického spôsobu vlády. Toto vám sľubujú politici Demokratickej strany a dodržia to, aby sa nehanbili pozrieť do očí svojim príbuzným a priateľom a bez obavy mohli s nimi vypiť nejaké to pivo v krčme k obojstrannej spokojnosti.

Volám sa Jozef Rybár, som kandidátom do NRSR vo voľbách 2020 za Demokratickú stranu pod číslom 44. Našu stranu môžete podporiť lajkom TU a na Instagrame TU

Ak sa vám text páčil, podporte ho zvýšením karmy pod blogom, zvýšite tak jeho čítanosť.  

Ďakujem.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Útecha pre Kočnera

Sú jednoducho voliči, ktorým veci a zjavné súvislosti nedoklapnú absolútne nikdy. Momentálne je ich asi 17 percent.


Už ste čítali?