/12./ Milí NEVOLIČI

Autor: Jozef Rybár | 29.1.2020 o 12:51 | Karma článku: 4,31 | Prečítané:  125x

Aj na našom sídlisku je mnoho ľudí, ktorí nechodia voliť. Dúfam, že aj mojou "troškou do mlyna" sa podarí znížiť toto množstvo.

Dnes som si dal na mojej "Túr DS Bratislava" len malú časovku na území Devínskej Novej Vsi v bunde Demokratickej strany. Bolia ma päty, tak som zvolil takúto oddychovú etapu. Porozdával som takmer tisíc novín po sídlisku Podhorské a ešte mám resty, ktoré do konca týždňa zmažem.

Aj na našom sídlisku je mnoho ľudí, ktorí nechodia voliť. Dúfam, že aj mojou "troškou do mlyna" sa podarí znížiť toto množstvo.

NEVOLIČI, opakujem vám, že bez vašej účasti, hojnej účasti nepríde na Slovensku k žiadnej zmene v chovaní sa vládnej moci. Je to vo vašich hlavách a vo vašich rukách nájsť odvahu a chuť po dvanástich rokoch ísť opäť voliť. 40 % musí prevalcovať všetko, čo sa vám postaví do cesty. Verte si, verte Demokratickej strane  a karta sa obráti k lepšiemu životu na Slovensku. Pevne dúfam, že 1.3.2020 sa ukáže, že ste rozbili bank a nesklamali ste!

Volám sa Jozef Rybár, som kandidátom do NRSR vo voľbách 2020 za Demokratickú stranu pod číslom 44. Našu stranu môžete podporiť lajkom TU a na Instagrame TU

Ak sa vám text páčil, podporte ho zvýšením karmy pod blogom, zvýšite tak jeho čítanosť.  

Ďakujem.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?